D.U.K

Kas yra polimerinis molis Deco?

Tai unikali medžiaga, labai malonios tekstūros. Molis nereikalauja kepimo, gėlės stingsta paros bėgyje. Kiekvienas žiedlapis lipdomas ant delno. Molio yra 7 pagrindinės rušys. Galima padaryti bet kokį atspalvį įmaišant reikalingas molio spalvas. Išdžiuvęs dirbinys būna labai lengvas.
 

Kas yra šaltas porcelianas?

Tai viena iš polimerinio molio rūšių. Ypač patvari, ore kietėjanti lipdymo masė. Tai nėra tas tikrasis porcelianas, iš kurio gaminami indai. Tiesiog jis išdžiūvęs atrodo kaip porcelianas, o „šaltasis“ todėl, kad jo nereikia išdegti specialiose krosnyse. Džiusta ore paros bėgėje, nereikalauja kepimo. Kad gauti tinkamą žiedlapio formą, kerpame žirklėmis arba naudojame specialios formos „katerius“ ir „moldus“. Dažymas – įmaišyti tinkamos spalvos aliejinius dažus į baltą porcelianą. Išdžiuvęs žiedlapis iš šaltojo pirceliano yra elastingas ir labai plonas, kaip gyvas. 

Kaip galima pas Jus padaryti užsakymą?

Prašome užsakinėti prieš 1-2 mėn., priklausomai nuo puokštės sudėtingumo. Taip pat imame 30% avansinį užmokestį užsakant. Būtinai reikia paskambinti dėl konsultacijos.
 

Ar kiekvienas žmogus gali išmokti lipdyti?

Taip, nereikia turėti meninių gabumų. Kai žinosite techniką, galėsite lipdyti ivairias gėlės. Svarbiausia turėti kantrybės, kruopštumo ir labai didelį norą.
 

Kaip aš galiu tapti Jusu mokiniu?

Jums reikia užsirašytis į užsiėmimą pagal mūsų nurodytą tvarkaraštį. 

Ką reiškia bandomoji pamoka arba masterclass?

Per tokias pamokas mes siūlome išbandyti lipdyti tam tikras, nesudėtingos sandaros gėles. Pavyzdžiui: rožę, gardeniją, hibiską. Jeigu pasibaigus bandomajai pamokai Jūs norėsite išmokti daugiau, tai galima padaryti įstojus į pagrindinį gėlių kursą.
 

Kiek laiko trunka mokymai?

Termino nėra. Jūs galite lankyti užsiėmimus periodiškai arba savaitės bėgyje. Jūs patys nustatysite savo tempą. Kiekvieną kursą sudaro 10 projektų ir Jusu pagrindinė užduotis – juos atlikti, nesvarbu per kokį laiką. Įprastai, 1 Kursas C1 trunka iki 12 užsiėmimų. Antrasis gėlių kursas C2 – kiek daugiau. Kurso projektų vykdymui reikia atlikti nemažai namų darbų.
 

Jeigu tampu mokiniu, ar privalau visus projektus atlikti kaip jūs mokinate?

Taip, Jūs turite laikytis nustatytų reikalavimų. Taip išmoksite visas technikas. Savarankiškai lipdyti Jūs galite bet ką.
 

Kiek galima padaryti gėlių iš vieno pakelio molio Deco?

Apie 12-15 vidutinio dydžio rožių.

Kaip prižiurėti gėlės iš polimerinio molio?

Reikia vengti ilgo kontakto su vandeniu. Norint išvalyti gėles, reikėtų naudoti šepetelį dulkėms arba nupūsti dulkes plaukų džiovintuvu.