Masterclass

"Tropikų dėžutė"

25 €

Užsiėmimo metu išmoksite lipdyti 3 gėles: gardeniją, hibiskusą, pliumeriją. Susipažinsite su tonavimo, kompozicijos kūrimo technikomis. Tai bus Jūsų pirmojo kurso projektas. Jeigu pradėsite mokytis pirmame gėlių lipdymo kurse, šis darbas bus užskaitytas.

"Viena gėlė"

10 €

Tai pats paprasčiausias ir greičiausias būdas išbandyti lipdyti polimeriniu moliu „Deco“. Jūs nulipdysite vieną iš gėlių: rožę, gardeniją ar hibiskusą. Užsiėmimas vyksta apie valandą.

"Rožė ar gardenija"

15 €

Jūs išmoksite lipdyti vieną iš gėlių: rožę arba gardeniją. Gėlėmis dekoruosite dovanų dežutę, foto remelį arba papuošalą.

Medžiagos įskaičiuojamos į nurodytą užsiėmimo kainą. Užsirašant nurodykite Jūsų pasirinktą užsiėmimą ir laiką. Užsiėmimai vyks vienu metu. Kiekvienas mokinys atliks savo pasirinkto užsiėmimo užduotis. Grupėje ne daugiau 5 žmonių. Užsiėmimai vyks lietuvių bei rusų kalbomis.

"Saldumynų" Masterclass

15 €

Jūs nulipdysite dvi trešnes, „spurgytę“ arba „keksiuką“, dekoruosite juos polimerinio molio „saldžiais“ papuošimais. Mes lipdysime, dažysime, lakuosime, dekoruosime Jūsų pagamintus saldumynus. Masterclass trukmė: 2 val. Užsiėmimų laikas nurodytas tvarkaraštyje.