Mokymų programa

Mokymai vyksta pagal patentuotą Akademijos „Deco“ sistemą. Po kiekvieno kurso išduodamas sertifikatas, pasirašytas akademijos įkurėjų Kazuko ir Yukiko Miyai.
 

Flower course c1 (c1 kursas)

Pirmasis gėlių kursas, kurį sudaro 10 kūrybinių projektų. Tai bazinis gėlių kursas, nuo kurio prasideda kelionė į gėlių pasaulį. Šiame kurse Jūs išmoksite lipdyti tokias gėles, kaip gerbera, narcizas, rožė, bijūnas, orhidėja ir kt. Jūs mokėsite ne tik lipdyti įvairias gėles, bet ir mokinsitės surinkti puokštes ir nedideles kompizicijas. Taipogi, susipažinsite su floristikos medžiagomis ir jų panaudojimo specifika. Kursui skirta 10-12 pamokų, per kurias galėsite mokytis. Lankyti užsiėmimus kiekvienas dalyvis gali savo tempu ir Jums patogiu laiku (pagal mūsų pateiktą mokymų grafiką).

Flower course C2 (C2 KURSAS)

Į kurso programą įeina naujų, sudėtingesnių gėlių lipdyba, įvairių formų, puokščių ir kompozicijų surinkimas ir komponavimas. Bus kuriamos vestuvinės puokštės, topiarija, interjerinės kompozicijos, dekoruojamas gėlėmis vainikas. Šiuo kurso tikslas – profesionalumas ir žinių gilinimas. Šiame kurse daug darbų reikės atlikti namuose.